• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

همه چیز در مورد بوتاکس

همه چیز در مورد بوتاکس چیست؟ آیا از عوارض بوتاکس در دراز مدت اطلاع دارید

همه چیز در مورد بوتاکس – بوتاکس از جمله متد های جدیدی است که با استفاده از آن می توان چین و چروک های صورت و یا بخش های دیگر بدن را برطرف کرد. در این تکنیک از سمی به نام بوتولینیوم استفاده می شود که این سم بی خطر است و تزریق آن به بخش های مورد نظر باعث بروز فلج موقت در عضله می شود و در نتیجه از بروز چین و چروک جلوگیری می نماید.

برای ارائه خدمات پوست از طریق لینک وارد سایت شوید.

همه چیز در مورد بوتاکس – بوتاکس دائمی:

زمانی که صحبت از بوتاکس به میان می آید عده زیادی از افراد با این پرسش مواجه می شوند که آیا بوتاکس یک روش دائمی است و یا به صورت موقت اثر گذار است؟

در پاسخ به این پرسش باید خدمت شما عزیزان بگوییم که متاسفانه بوتاکس یک راه درمان و یک راه حل برای حفظ زیبایی است که تاثیر گذاری آن به صورت موقت است و هیچ گونه بوتاکس دائمی در دنیا وحود ندارد.

به عبارت دیگر تمامی انواع بوتاکس هایی که برای درمان بیماری هایی نظیر: سر درد میگرنی، اسپاسم، اختلالات حرکتی و … استفاده می شوند و انواع بوتاکسی که برای زیبایی به کار می روند دارای تاثیرات موقت هستند و عضله هایی که تزریق بوتاکس در آنها انجام شده، معمولا بر اساس کیفیت بوتاکس به کار رفته بعد از 2 الی 6 ماه به حالت اولیه خود باز می کردند.

عوارض بوتاکس در دراز مدت چیست؟

بوتاکس از جمله تکنیک هایی است که استفاده از آن ممکن است با عارضه هایی همراه باشد.

در صورتی که از برند معتبر بوتاکس استفاده شود و برای تزریق بوتاکس به کلینیک های معتبر مراجعه شود، معمولا بوتاکس تزریق شده هیچ گونه عارضه ای را به همراه ندارد و پس از طی شدن مدت زمان مشخصی به بدن جذب می شود و از بین می رود.

اما چنانچه برای تزریق بوتاکس از مواد بوتاکس با کیفیت استفاده نشود و به کلینیک های معتبر مراجعه نشود، خطرات بسیار زیادی افراد را تهدید خواهد کرد.

همه چیز در مورد بوتاکس تزریق بوتاکس برای بانوان شیرده و افرادی که مشکلات عصبی عضلانی دارند ممنوع است و برخی از پزشکان بدون توجه به این مسائل اقدام به تزریق بوتاکس برای فرد می کنند که در این صورت عارضه های بلند مدت بوتاکس پدیدار می شود.

چنانچه از مواد استاندارد و با کیفیت برای تزریق بوتاکس استفاده نشود، نه تنها به زیبایی افراد کمک نمی شود، بلکه ممکن است تا زیبایی انها نیز برهم زده شود.

مواد غیر استاندارد و بی کیفیت بوتاکس باعث ناخوشایند شدن چهره می شوند و فرم صورت را بر هم می زنند. همچنین این مواد باعث بروز عارضه های پوستی نیز می گردند.

در نتیجه چنانچه نمی خواهید در تزریق بوتاکس دچار عوارض بوتاکس در دراز مدت شوید، به کلینیک های معتبری مانند: کلینیک زیبایی مدرن مراجعه کنید و تزریق بوتاکس را زیر نظر پزشکان کار بلد و ماهر انجام دهید.

ماندگاری بوتاکس پیشانی:

به صورت کلی میزان ماندگاری پیشانی در حدود 6 الی 12 ماه است که البته میزان دوام و ماندگاری بوتاکس در این قسمت از صورت، به عوامل مختلفی از قبیل زیر نیز بستگی دارد:

 • جنس پوست هر شخص
 • میزان چین و چروک های ایجاد شده در پیشانی
 • امور روزمره ای که توسط شخص انجام می شوند
 • کیفیت مواد بوتاکس تزریق شده برای فرد

تمامی این عوامل می توانند باعث افزایش و یا کاهش میزان دوام و ماندگاری بوتاکس پیشانی شوند.

همه چیز در مورد بوتاکس – قیمت بوتاکس ایرانی:

همه چیز در مورد بوتاکس و قیمت بوتاکس ایرانی در کل در حدود 300 هزار تومان الی 2 میلیون تومان متغیر است و این قیمت متاثر از عوامل مختلفی افزایش و یا کاهش پیدا می کند که در ادامه نام می بریم:

 • نوع برند بوتاکس ایرانی مورد استفاده
 • میزان تزریق بوتاکس برای هر فرد
 • ناحیه ای که شخص قصد تزریق بوتاکس ایرانی در آن قسمت را دارد
 • کلینیک زیبایی مربوطه
 • دستمزد پزشک

پس با این وجود برای کسب اطلاع از هزینه دقیق بوتاکس ایرانی برای خود، باید تحت معاینه و بررسی پزشک قرار بگیرید تا با انجام بررسی های لازم، هزینه مورد نیاز برای تزریق بوتاکس در خصوص شما معین گردد.

کلام پایانی:

کلینیک زیبایی مدرن واقع شده در خیابان سعادت آباد تهران از جمله کلینیک های زیبایی بسیار معتبر و با تجربه در زمینه انجام امور زیبایی جدید از جمله: تزریق بوتاکس است و آمادگی همکاری با شما عزیزان را دارد.

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

 • 021-87700000
 • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار