• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

رفع التهاب پوست صورت بعد از اصلاح

چگونه می توان به رفع التهاب پوست صورت بعد از اصلاح کمک کرد؟ برای رفع التهاب پوست صورت بعد از اصلاح از چه محصولاتی می توان استفاده کرد؟ التهابات بعد از اصلاح صورت به چه شکل هستند؟ آیا راهکارهای رفع التهاب پوست صورت بعد از اصلاح با راهکار های رفع التهاب پوست صورت بعد از وکس یکسان است؟

رفع التهاب پوست صورت – اصلاح صورت از جمله اموری است که تمامی بانوان و آقایان به آن نیاز دارند و برای انجام آن اقدام می کنند. اصلاح صورت امروزه به روش های مختلفی برای بانوان و آقایان انجام می شود که و با بهره بری از هر کدام از این تکنیک ها بروز التهابات پوست می تواند رخ دهد.

بیش از 95 درصد بانوان و آقایان پس از اصلاح صورت با بروز التهابات پوستی مواجه می شوند که این التهابات بسیار ناخوشایند است و احساس بدی را در افراد مختلف به وجود می اورد. برخی از این التهابات تا چندین ساعت بعد از اصلاح از بین می روند و برخی دیگر مدت طولانی بر روی پوست صورت باقی خواهند ماند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پوست از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

منظور از التهاب پوست صورت بعد از اصلاح چیست؟

به صورت کلی منظور از التهابات پوست صورت بعد از اصلاح هر گونه عارضه پوستی از قبیل زیر است:

  • ایجاد جوش های چرکی
  • ایجاد جوش های سر سفید
  • ایجاد جوش های ریز
  • قرمز شدن پوست صورت
  • ایجاد احساس سوزش در پوست
  • ایجاد کهیر
  • و…

 

رفع التهاب پوست صورت بعد از اصلاح (رفع التهاب پوست صورت بعد از وکس):

بعد از اصلاح صورت منافذ پوستی باز می شوند و پوست صورت ماهیت حساس تری پیدا می کند و در این حالت هم به عوامل ملتهب کننده زودتر واکنش نشان می دهد و هم به عوامل تقویت کننده پوستی واکنش پذیر تر می شود.

راهکار های مربوط به رفع التهاب پوست صورت بعد از اصلاح در خصوص هر نوع روشی که برای اصلاح صورت به کار گرفته می شود، از قبیل زیر هستند:

رفع التهاب پوست صورت – پرهیز از دستمالی کردن صورت:

بعد از اصلاح صورت به شدت از دستکاری کردن صورت خود پرهیز کنید زیرا تماس دست با صورت در این زمان واکنش پوست صورت را بیشتر می کند و امکان افزایش پیدا کردن التهابات پوست صورت وجود خواهد داشت، خصوصا اگر دست ها آلوده باشند و ضد عفونی نشده باشند.

پرهیز از قرار گرفتن در زیر نور مستقیم خورشید:

اگر بعد از اصلاح صورت، سوزش پوست پیدا کردید، از قرار گرفتن در زیر نور مستقیم خورشید بپرهیزید، زیرا تابش آفتاب سوزش پوست را افزایش می دهد. به طور کلی قرار گرفتن در زیر تابش نور خورشید بعد از اصلاح با وجود التهابات پوستی دیگر نیز توصیه نمی شود.

ضد عفونی کردن پوست:

با در نظر گرفتن این مساله که منفاذ پوستی بعد از اصلاح صورت باز می شوند، حتما پوست خود را ضد عفونی کنید تا از وارد شدن آلودگی های محیطی به پوست صورت جلوگیری به عمل آید.

رعایت این مساله در مواقعی که از روش وکس برای اصلاح صورت استفاده شده باشد، بیشتر توصیه می شود.

پرهیز از قرار گرفتن در محیط های آلوده:

بعد از اصلاح برای کاهش و رفع التهابات پوست صورت بهتر است که از قرار گرفتن در محیط های آلوده و همچنین تماس داشتن با گرد و غبار پرهیز کرد تا تحریکات پوست صورت بر اثر این عوامل محیطی افزایش پیدا نکنند و به بهبود آنها کمک شود.

استفاده از محصولات تسکین دهنده پوست صورت:

از بهترین تکنیک هایی که برای رفع التهاب پوست صورت بعد از اصلاح توصیه می شود، به کار گرفتن محصولات تسکین دهنده پوست صورت مانند: ماسک های خنک کننده صورت می باشد که از بهترین ماسک ها و مواد خنک کننده پوست صورت که در این دوران استفاده از آنها مناسب است، می توان به ماسک: اکالیپتوس، نعنا، ماست، خیار و سدر اشاره کرد.

استفاده از ماسک های خنک در این مواقع باعث کاهش التهابات پوست و ریلکس شدن پوست صورت می شود.

کلام پایانی:

دوستان عزیز و هم میهنان گرامی، با در نظر گرفتن مطالب ذکر شده در قسمت های فوق به راحتی می توانید التهابات ایجاد شده بر روی پوست صورت را رفع کنید. چنانچه در خصوص مراقبت های پوست صورت به دریافت اطلاعات بیشتری نیاز دارید، به شما پینشهاد می کنیم که دیگر مطالب مارا نیز در وب سایت کلینیک زیبایی مدرن مطالعه کنید و اطلاعات مورد نظر خود را از آنها برداشت نمایید.

 

 

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۳ از ۵
از مجموع ۳ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار