• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بوتاکس زیر بغل چیست؟

بوتاکس زیر بغل چگونه است؟ آیا می توان بوتاکس زیر بغل انجام داد؟ هدف از تزریق بوتاکس زیر بغل چیست؟

بوتاکس یکی از روش های درمانی و زیبایی است که در سال های اخیر خیلی کاربرد دارد و برای بخش های مختلف بدن خصوصا صورت انجام می شود. یکی از بخش های بدن که بوتاکس برای آن انجام می شود، زیر بغل است.

هایپرهیدروزیس چیست؟

تعریق بدون معمولا در مواقعی رخ می دهد که بدون احساس گرما داشته باشد و یا شخص فعالیت زیادی انجام داده باشد. اما در بسیاری از افراد تعریق بدن در مواقع عادی تر یعنی زمانی که شخص فعالیت زیادی نداشته نیز رخ می دهد که اینگونه افراد به بیماری هایپرهیدروزیس دچار هستند.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط محققین مشخص شده است که در حدود 365 میلیون نفر در سراسر دنیا به این بیماری مواجه هستند.

کاربرد بوتاکس زیر بغل چیست؟

یکی از دلایل بسیار مهم که بر اساس آن تزریق بوتاکس انجام می شود، برطرف کردن این بیماری و کاهش تعریق بدن در این دسته از افراد است. زیرا با تزریق در زیر بغل، اعصاب و غددی که عمل تعریق بدن را انجام می دهند، مسدود می گردند و  در نتیجه تعریق بدن به این شکل کاهش پیدا می کند.

از دیگر کاربرد های مربوط به تزریق بوتاکس می توان به حفظ زیبایی در این بخش ها و کاهش سیاهی زیر بغل اشاره کرد. زیرا بسیاری از افراد از سیاهی نواحی زیر بغل خود و یا فرورفتگی و شل بودن پوست این بخش رنج می برند، به همین دلیل این دسته از افراد می توانند با تزریق بوتاکس زیبایی این قسمت از بدن خود را بازیابی کنند.

لازم به ذکر است که معمولا افرادی که کاهش وزن شدید پیدا می کنند با این مسائل در نواحی زیر بغل خود مواجه می شوند و رفع این مساله در بانوان بیش از آقایان اهمیت دارد.

بوتاکس چگونه است؟

تزریق بوتاکس زیر بغل به صورت کلی در یک جلسه درمانی قابل انجام است و به مدت زمان زیادی نیاز ندارد. برای تزریق بوتاکس به این نواحی ابتدا پزشک مناطق مورد نظر را مشخص می کند و سپس برای کاهش میزان درد در بیمار از بی حس کننده موضعی استفاده می نماید.

در مرحله بعدی و پس از بی حس شدن مناطق مورد نظر تزریق بوتاکس، پزشک ماده بوتاکس را با استفاده از سوزن های بسیار ریز در زیر پوست تزریق می کند. میزان تزریق بوتاکس در بخش های زیر بغل بر اساس نیاز شخص به تزریق و وسعت ناحیه مورد نظر انجام می شود.

به همین دلیل دوز تزریق بوتاکس در این نواحی و در افراد مختلف به صورت متفاوت است.

ماندگاری بوتاکس چه قدر است؟

ماندگاری بوتاکس در این نواحی به وضعیت فرد و شرایط مختلفی بستگی دارد که این شرایط از قبیل زیر هستند:

  • متابولیسم بدن فرد: بوتاکس به گونه ای است که پس از گذشت مدت زمانی به بدن جذب می شود و از این رو افرادی که فعالیت زیادی دارند مانند: ورزشکاران تاثیرات بوتاکس زودتر از بدن آنها خارج می گردد.
  • تکرار تزریق در این نواحی: در صورتی که تزریق بوتاکس در مدت های معین شده تکرار شود، دوام و ماندگاری آن بیشتر خواهد شد.
  • رعایت مراقبت های بعد از تزریق: رعایت مراقبت های مورد نیاز بعد از تزریق بوتاکس که توسط پزشک توصیه می گردد نیز از عواملی است که بر روی میزان دوام و ماندگاری بوتاکس تاثیر می گذارد.

هزینه تزریق بوتاکس زیر بغل چه قدر است؟

به صورت کلی هزینه مورد نیاز برای تزریق بوتاکس در نواحی زیر بغل نیز مانند هر عمل درمانی و یا زیبایی دیگری متاثر از عوامل مختلفی است که این عوامل از قبیل زیر هستند:

  • میزان ماده بوتاکس استفاده شده برای شخص
  • دستمزد پزشک
  • هزینه مربوط به کلینیک زیبایی
  • برند بوتاکس به کار رفته و کشور سازنده آن
  • وسعت ناحیه مورد نظر برای تزریق و میزان تزریق بوتاکس

در نتیجه زمانی می توان هزینه مورد نیاز برای تزریق بوتاکس را تعیین کرد که این عوامل مشخص شده باشند. برای اطلاع از قیمت بوتاکس زیر بغل می توان با پزشک مورد نظر نیز مشورت کرد و از هزینه آن اطلاع پیدا کرد.

در این خصوص می توانید به کلینیک زیبایی مدرن نیز مراجعه کنید و از همکاران متخصص و با تجربه ما در این مجموعه کمک دریافت کنید.


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار