• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

بوتاکس بهتر است و یا تزریق چربی؟

بوتاکس بهتر است و یا تزریق چربی؟ آیا از تفاوت بوتاکس و تزریق چربی آگاهی دارید؟

بوتاکس بهتر است و یا تزریق چربی – از آنجایی که تزریق بوتاکس، تزریق ژل و یا تزریق چربی شیوه های بسیار مشابهی هستند، بسیاری از افراد هنوز تفاوت این روش ها را نمی دانند و فکر می کنند که تمامی این روش ها یکی هستند.

در حالی که باید بگوییم تزریق چربی، روش کاملا متفاوتی در مقایسه با تزریق بوتاکس است. اگر تمایل دارید با تفاوت های این دو شیوه آشنا شوید و اطلاعات کامل تری در خصوص اینکه آیا بوتاکس بهتر است و یا تزریق چربی به دست آورید، این مطلب را مطالعه نمایید.

بوتاکس چیست؟

به صورت کلی بوتاکس ماده ای است که از سم بوتولینیوم ساخته می شود و با تزریق این ماده به قسمت های مختلف صورت، عضله آن بخش به صورت موقت فلج می شود و از عصب های آن از کار می افتد. در نتیجه با تزریق بوتاکس می توان چین و چروک ها را برطرف کرد.

تزریق چربی چگونه است؟

از طرف دیگر تزریق چربی یکی از ایمن ترین روش هایی است که برای جوان سازی پوست استفاده می شود و هدف اصلی از تزریق چربی حجم دادن و یا لیفت کردن اعضای مختلف صورت مانند: لب و گونه است.

تزریق چربی در مقایسه با تزریق بوتاکس روش ایمن تر، با دوام تر و طبیعی تری است زیرا برای انجام این تکنیک از چربی های بدن خود فرد استفاده می شود.

بوتاکس بهتر است و یا تزریق چربی:

دوستان عزیز در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تزریق بوتاکس و تزریق چربی هر کدام در مواقع مخصوص به خود و در خصوص امور مورد نظر خود استفاده می شوند و نمی توان این دو شیوه را جایگزین هم کرد. از این رو نمی توان گفت که تزریق بوتاکس بهتر است و یا تزریق چربی.

تزریق بوتاکس برای برطرف کردن چروک های سطحی تر مناسب است در حالی که تزریق چربی برای برطرف کردن چین و چروک های عمیق تر استفاده می شود. به عبارت دیگر بوتاکس برای برطرف کردن چروک هایی استفاده می شود که به علت حرکت ماهیچه و عضلات صورت ایجاد شده اند. مانند: خطوط اخم افقی و عمودی، خطوط پیشانی و اطراف ابرو، در حالی که تزریق چربی برای لیفت کردن پوست صورت و پر کردن گودی های صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

در رابطه با میزان دوام و ماندگاری بوتاکس و تزریق چربی نیز باید بگوییم که بوتاکس به مدت 4 الی 6 ماه باقی می ماند در حالی که تزریق چربی بعد از گذشت 3 الی 6 ماه از بین می رود و به بدن جذب می شود.

از دیگر تفاوت های بوتاکس و تزریق چربی این است که نتیجه حاصل از تزریق بوتاکس بعد از مدت 3 الی 4 روز پدیدار می شود در حالی که تزریق چربی به مدت زمان زیادی برای نشان دادن نتیجه نیاز دارد.

در رابطه با این موضوع که بوتاکس بهتر است و یا تزریق چربی باید خدمت شما عزیزان بگوییم که عوارض حاصل از تزریق بوتاکس در مقایسه با تزریق چربی بسیار بیشتر است. زیرا در تزریق چربی از چربی های بدن خود فرد استفاده می شود و در این صورت چربی های برداشت شده با بدن فرد بهترین میزان سازگاری را دارند و عوارضی را معمولا ایجاد نمی کنند.

در حالی که برای تزریق بوتاکس باید از ماده بوتاکس استفاده شود که در این صورت امکان بروز حساسیت های آلرژیک در افراد و یا عوارض بعد از تزریق بوتاکس مانند حرکت کردن بوتاکس زیاد است.

کلینیک زیبایی مدرن:

دوستان عزیز چنانچه قصد تزریق بوتاکس و یا چربی را دارید می توانید به کلینیک زیبایی مدرن واقع شده در تهران مراجعه کنید و از این تزریقات را زیر نظر پزشکان حرفه ای انجام دهید تا از تزریق خود رضایت حاصل کنید.

سخن آخر: 

در انتهای این مطلب که در رابطه با این بود که بوتاکس بهتر است و یا تزریق چربی، باید خدمت شما عزیزان یادآور شویم که برای استفاده از هر کدام از این تکنیک ها حتما از پزشکان با تجربه و ماهر در این زمینه مشورت دریافت کنید و با راهنمایی پزشک از یکی از این شیوه ها استفاده نمایید تا در تزریق و نتیجه حاصل از آن دچار مشکل نشوید.

 

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار