• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ژل پر کننده جای جوش

ژل پر کننده جای جوش چیست؟ چگونه با استفاده از ژل می توان جای جوش را پر کرد؟

مزایای ژل پر کننده جای جوش چیست؟ هزینه ژل پر کننده جای جوش چه قدر است؟

ژل پر کننده جای جوش – برخی از انواع جوش ها که به صورت عمقی و بزرگ هستند، پس از اینکه از بین می روند و خشک می شوند، چاله ای را بر روی صورت ایجاد می کنند که اگر تعداد جوش های این چنینی بر روی صورت زیاد باشد، با از بین رفتن آنها چاله های زیادی بر روی صورت ایجاد می گردد و صافی، شفافی و نرمی پوست صورت را از بین می برد و ظاهر و زیبایی پوست را بر هم می زند.

به همین دلیل اشخاصی که با این مساله مواجه هستند، به دنبال راهکار های درمانی برای پر کردن جای جوش می باشند تا زیبایی پوست صورت خود را مجددا به دست آورند و این گودال های ایجاد شده را از بین ببرند.

در صورت اطلاع بیشتر در مورد خدمات پوست می توانید از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

ژل پر کننده جای جوش:

این ژل موادی است که می توان از آن برای پر کردن جای جوش استفاده کرد و زیبایی پوست را به دست آورد. ژل هایی که برای پر کردن جای جوش استفاده می شوند، همان ژل هایی هستند که برای برجسته کردن لب، گونه، خط اخم و خط لبخند و … به کار می روند.

مراحل پر کردن جای جوش با ژل پر کننده جای جوش چگونه است؟

این ژل به صورت موضعی و تزریقی به بخش های مورد نظر تزریق می شود که در این روش ژل را در قسمت حفره های ایجاد شده بر اثر جوش و به لایه عمقی تر پوست صورت در آن بخش تزریق می کنند.

برای انجام این کار هیچ نیازی به استفاده از بیهوشی کامل نیست و تنها با بی حسی موضعی می توان این کار را انجام داد. با کمک بی حس کننده موضعی می توان درد را از بین برد و بدون هیچ استرس و ناراحتی تزریق ژل را انجام داد.

مزایای ژل پر کننده چیست؟

در صورتی که از تزریق ژل برای پر کردن جای جوش استفاده شود، از مزیت های ذکر شده در قسمت زیر بهره مند خواهید شد:

  • تقویت کلاژن سازی در محل جوش
  • پر کردن حفره های ناشی از جوش
  • دستیابی به پوستی نرم، صاف و زیبا
  • انجام تزریق ژل در مدت زمان کوتاه
  • پرداخت هزینه بسیار کم برای تزریق ژل 
  • پر کردن جای جوش بدون نیاز به بیهوشی کامل
  • عدم وجود عوارض مربوط به تزریق ژل

آیا ژل پر کننده جای جوش نیاز به ترمیم دارد؟

تزریق ژل برای پر کردن جای جوش متاسفانه روشی دائمی نیست و نتایج حاصل از آن به صورت موقت بر روی پوست صورت باقی می مانند. از این رو برای افزایش مدت زمان تاثیر ژل در این بخش ها به ترمیم ژل نیاز است که زمان ترمیم باید توسط پزشک مشخص شود.

اما به صورت کلی نتایج حاصل از تزریق ژل برای جای جوش در حدود چند ماه الی یک سال بر روی پوست صورت باقی می ماند.

هزینه ژل پر کننده جای جوش چه قدر است؟

در صورتی که از ژل برای پر کردن جای جوش استفاده شود، هزینه مورد نیاز برای هر شخصی متفاوت خواهد بود. هزینه این ژل بستگی به وضعیت پوست هر شخص و میزان حفره های ایجاد شده بر اثر جوش دارد که هر چه تعداد این حفره هایی که باید پر شوند بیشتر باشد و عمق آن ها بیشتر باشد باید ژل بیشتری برای آن تزریق گردد که در نتیجه هزینه نیز افزایش پیدا می کند.

در نتیجه برای کسب اطلاع از هزینه مورد نیاز برای ژل باید به پزشک مراجعه کنید تا پزشک با بررسی وضعیت پوست صورت شما این هزینه را تعیین کند.

کلینیک زیبایی مدرن:

دوستان عزیز در صورتی که می خواهید به رفع جای جوش با استفاده از تزریق ژل بپردازید، می توانید به کلینیک زیبایی مدرن که در تهران و در محله سعادت آباد واقع شده است، مراجعه کنید و این کار را زیر نظر پزشکان با تجربه و ماهر ما انجام دهید تا نتیجه رضایت بخشی دریافت کنید.

کلام پایانی:

با در نظر گرفتن تمامی مطالب ذکر شده به نظر می رسد که استفاده از تزریق ژل برای پر کردن جای جوش روشی مناسب باشد که استفاده از آن مشکلات مربوط به جای جوش را به خوبی برطرف می کند.


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار