• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ژل پر کننده جای جوش

ژل پر کننده جای جوش چیست؟ چگونه با استفاده از ژل می توان جای جوش را پر کرد؟

مزایای ژل پر کننده جای جوش چیست؟ هزینه ژل پر کننده جای جوش چه قدر است؟

ژل پر کننده جای جوش – برخی از انواع جوش ها که به صورت عمقی و بزرگ هستند، پس از اینکه از بین می روند و خشک می شوند، چاله ای را بر روی صورت ایجاد می کنند که اگر تعداد جوش های این چنینی بر روی صورت زیاد باشد، با از بین رفتن آنها چاله های زیادی بر روی صورت ایجاد می گردد و صافی، شفافی و نرمی پوست صورت را از بین می برد و ظاهر و زیبایی پوست را بر هم می زند.

به همین دلیل اشخاصی که با این مساله مواجه هستند، به دنبال راهکار های درمانی برای پر کردن جای جوش می باشند تا زیبایی پوست صورت خود را مجددا به دست آورند و این گودال های ایجاد شده را از بین ببرند.

در صورت اطلاع بیشتر در مورد خدمات پوست می توانید از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

ژل پر کننده جای جوش:

این ژل موادی است که می توان از آن برای پر کردن جای جوش استفاده کرد و زیبایی پوست را به دست آورد. ژل هایی که برای پر کردن جای جوش استفاده می شوند، همان ژل هایی هستند که برای برجسته کردن لب، گونه، خط اخم و خط لبخند و … به کار می روند.

مراحل پر کردن جای جوش با ژل پر کننده جای جوش چگونه است؟

این ژل به صورت موضعی و تزریقی به بخش های مورد نظر تزریق می شود که در این روش ژل را در قسمت حفره های ایجاد شده بر اثر جوش و به لایه عمقی تر پوست صورت در آن بخش تزریق می کنند.

برای انجام این کار هیچ نیازی به استفاده از بیهوشی کامل نیست و تنها با بی حسی موضعی می توان این کار را انجام داد. با کمک بی حس کننده موضعی می توان درد را از بین برد و بدون هیچ استرس و ناراحتی تزریق ژل را انجام داد.

مزایای ژل پر کننده چیست؟

در صورتی که از تزریق ژل برای پر کردن جای جوش استفاده شود، از مزیت های ذکر شده در قسمت زیر بهره مند خواهید شد:

  • تقویت کلاژن سازی در محل جوش
  • پر کردن حفره های ناشی از جوش
  • دستیابی به پوستی نرم، صاف و زیبا
  • انجام تزریق ژل در مدت زمان کوتاه
  • پرداخت هزینه بسیار کم برای تزریق ژل 
  • پر کردن جای جوش بدون نیاز به بیهوشی کامل
  • عدم وجود عوارض مربوط به تزریق ژل

آیا ژل پر کننده جای جوش نیاز به ترمیم دارد؟

تزریق ژل برای پر کردن جای جوش متاسفانه روشی دائمی نیست و نتایج حاصل از آن به صورت موقت بر روی پوست صورت باقی می مانند. از این رو برای افزایش مدت زمان تاثیر ژل در این بخش ها به ترمیم ژل نیاز است که زمان ترمیم باید توسط پزشک مشخص شود.

اما به صورت کلی نتایج حاصل از تزریق ژل برای جای جوش در حدود چند ماه الی یک سال بر روی پوست صورت باقی می ماند.

هزینه ژل پر کننده جای جوش چه قدر است؟

در صورتی که از ژل برای پر کردن جای جوش استفاده شود، هزینه مورد نیاز برای هر شخصی متفاوت خواهد بود. هزینه این ژل بستگی به وضعیت پوست هر شخص و میزان حفره های ایجاد شده بر اثر جوش دارد که هر چه تعداد این حفره هایی که باید پر شوند بیشتر باشد و عمق آن ها بیشتر باشد باید ژل بیشتری برای آن تزریق گردد که در نتیجه هزینه نیز افزایش پیدا می کند.

در نتیجه برای کسب اطلاع از هزینه مورد نیاز برای ژل باید به پزشک مراجعه کنید تا پزشک با بررسی وضعیت پوست صورت شما این هزینه را تعیین کند.

کلینیک زیبایی مدرن:

دوستان عزیز در صورتی که می خواهید به رفع جای جوش با استفاده از تزریق ژل بپردازید، می توانید به کلینیک زیبایی مدرن که در تهران و در محله سعادت آباد واقع شده است، مراجعه کنید و این کار را زیر نظر پزشکان با تجربه و ماهر ما انجام دهید تا نتیجه رضایت بخشی دریافت کنید.

کلام پایانی:

با در نظر گرفتن تمامی مطالب ذکر شده به نظر می رسد که استفاده از تزریق ژل برای پر کردن جای جوش روشی مناسب باشد که استفاده از آن مشکلات مربوط به جای جوش را به خوبی برطرف می کند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار