• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

فواید پاکسازی پوست صورت با دستگاه

آیا از فواید پاکسازی پوست صورت با دستگاه اطلاع دارید؟ در پاکسازی پوست صورت با دستگاه چه مشکلات پوستی را می توان برطرف کرد؟ آیا پاکسازی پوست صورت با دستگاه بهتر است و یا با روش های خانگی؟

فواید پاکسازی پوست صورت با دستگاه – همان طور که می دانید پاکسازی پوست صورت به روش های مختلف و در دو بخش انجام می گردد که روش اول انجام پاکسازی در خانه و با کمک روش های خانگی است. روش دوم پاکسازی پوست در آرایشگاه ها و کلینیک ها با استفاده از دستگاه های مخصوص است.

زمانی که پاکسازی پوست در کلینیک های زیبایی و یا آرایشگاه ها با استفاده از دستگاه مخصوص انجام می شود، این روش ها را به نام روش های نیمه تهاجمی می شناسند که در برخی از آنها درد و خونریزی بسیار کم وجود دارد و از بی حس کننده موضعی استفاده می شود و برخی دیگر نیز فاقد خونریزی هستند.

از مهم ترین روش های پاکسازی پوست صورت با دستگاه می توان به روش میکرونیدلینگ، میکرودرم و مزونیدلینگ اشاره کرد که امروزه در بسیاری از آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر از خدمات پوست می توانبد از طریق لینک با ما در ارتباط باشید.

از چه دستگاهی برای پاکسازی پوست استفاده می شود؟

برای پاکسازی پوست در روش های ذکر شده در قسمت فوق از دستگاهی به نام کارتریج و یا آبریژن استفاده می شود. دستگاه کارتریج دارای تعداد بسیار زیادی سوزن از جنس نانو است که این سوزن ها به لایه زیرین پوست نفوذ می کنند و باعث تحریک کلاژن سازی در پوست می شوند اما دستگاه آبریژن به صورت یک مکنده است که با پوست تماس داده می شود و جوش ها را از بین می برد و همچنین سلول های خشک و مرده پوست را جدا می کند.

فواید پاکسازی پوست صورت با دستگاه چیست؟

در صورتی که پاکسازی پوست صورت با استفاده از دستگاه کارتریج  و با روش های میکرونیلدینگ و یا مزونیدلینگ انجام شود، مزیت های ذکر شده در قسمت فوق وجود خواهد داشت:

پاکسازی و لایه برداری عمقی پوست:

استفاده از دستگاه کارتریج در روش های میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ با تعداد سوزن های متفاوتی انجام می شود به گونه ای که تعداد سوزن های قرار داده شده در دستکاه در روش مزونیدلینگ بیشتر از روش میکرونیدلینگ است و هر چه سوزن ها بیشتر باشند پاکسازی به صورت عمقی تر انجام می شود.

در نتیجه در روش مزونیدلینگ پاکسازی و لایه برداری پوست عمقی تر از روش میکرونیدلینگ خواهد بود.

رفع لکه های عمیق پوستی:

به صورت کلی انواع پاکسازی هایی که با دستگاه انجام می شوند از نوع پاکسازی های عمیق پوستی هستند و یکی از فواید پاکسازی پوست صورت با دستگاه برطرف کردن لکه های عمیق پوستی است زیرا در این روش ها لایه برداری پوست به صورت عمقی تر انجام می شود.

فواید پاکسازی پوست صورت با دستگاه – رفع کک ومک:

برای رفع کک و مک موجود بر روی پوست صورت نیز می توان از روش های پاکسازی پوست با دستگاه استفاده کرد اما برای از بین رفتن کک و مک با این تکنیک ها باید تعداد جلسات زیادی پاکسازی پوست انجام شود تا کک و مک ها به صورت کامل برطرف کردند. تعداد جلسات مورد نیاز نیز بستگی به شدن پررنگ بودن کک و مک های صورت دارد.

همچنین لازم به ذکر است که کک و مک موجود بر روی پوست صورت را نمی توان از طریق کرم های لایه بردار برطرف کرد و برای آنها باید حتما از روش های نیمه تهاجمی استفاده شود.

از بین بردن جوش های سر سیاه:

در لایه برداری پوست با دستگاه امکان برطرف کردن جوش های سرسیاه نیز وجود دارد.

تحریک کلاژن سازی پوست:

از مهم ترین فواید پاکسازی پوست صورت با دستگاه تحریک کلاژن سازی در پوست است که زمانی که از دستگاه کارتریج استفاده می شود، وارد شدن سوزن های نانو به لایه زیرین پوست کلاژن سازی در پوست تحریک می گردد.

برطرف شدن چین و چروک های جزئی پوست:

با تحریک کلاژن سازی پوست در روش های لایه برداری با دستگاه، گروهی از چین و چروک های جزئی پوست که هنوز عمقی نشده اند برطرف می گردند و از عمیق شدن آنها جلوگیری به عمل می آید.

روشن شدن رنگ پوست:

لایه برداری به صورت کلی باعث روشن شدن رنگ پوست می شود زیرا پوست کهنه صورت از بین می رود و پوست جدیدی تشکیل می شود. همچنین لازم به ذکر است که اگر برای پاکسازی پوست از روش های عمقی تر استفاده گردد، میزان روشن شدن پوست نیز افزایش پیدا می کند.

دریافت نتیجه پاکسازی پوست در مدت زمان کوتاه تر:

در صورتی که از دستگاه برای پاکسازی پوست استفاده شود، نتیجه حاصل از پاکسازی درمدت زمان کمتری پدیدار می شود زیرا در این روش ها پاکسازی به صورت عمقی تر انجام می شود.

در حالی که برای دریافت نتیجه حاصل از پاکسازی در روش های سطحی تر لایه برداری باید مدت زمان بیشتر در حد چند ماه منتظر ماند.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار