• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

انواع خدمات پوست

آیا می خواهید با انواع خدمات پوست آشنا شوید؟ آیا در رابطه با انواع خدمات پوست اطلاعات کافی و مورد نیاز را دارید؟

انواع خدمات پوست – پوست انسان یکی از بخش های بسیار حساس و حیاتی بدن است که باید به آن بسیار توجه شود و رسیدگی های مورد نیاز در خصوص آن انجام گردد تا اشخاص بتوانند از پوستی شاداب و زیبا و سلامت بهره مند گردند.

به عبارت دیگر پوست در زیبایی اشخاص بخش بسیار تاثیر گذاری است که از این رو آن دسته از افرادی که به زیبایی ظاهری خود بیشتر از دیگران اهمیت می دهند، از پوست خود بسیار مراقبت می کنند.

به طور کلی خدماتی که در زمینه پوست انجام می شوند، بسیار متنوع و متفاوت هستند و به بخش های بسیار زیادی تقسیم می شوند.

انواع خدمات پوست:

برخی از انواع خدمات پوست که برای حفظ سلامت، شادابی و زیبایی پوست انجام می شوند از قبیل زیر هستند:

پاکسازی سطحی پوست و لایه برداری سطحی:

پاکسازی سطحی و یا لایه برداری پوست یکی از انواع خدمات پوستی است که در آرایشگاه ها برای افراد انجام می شود. برای انجام این کار از ماسک های مخصوص و یا بخور های مخصوصی استفاده می گردد که این ماسک ها و موادی که برای بخور استفاده می شوند، باعث پاکسازی سطحی پوست و یا به عبارتی لایه برداری سطحی پوست اشخاص می شوند. با استفاده از این روش می توان کمک زیادی به حفظ شادابی پوست کرد.

لیزر پوست:

لیزر یکی از روش های نوین در خصوص پوست است که با استفاده از این روش جدید می توان تمامی عارضه های پوستی از قبیل: خال، زگیل و آکنه را برطرف کرد و پوستی زیباتر را به دست آورد.

از آن گذشته از لیزر پوست برای رفع موهای زائد در بخش های مختلف بدن نیز استفاده می شود.

برای لیزر کردن خال، زگیل و آکنه از دستگاهی استفاده می شود که یک سر باریک دارد و سر آن را با فاصله بر روی محل مورد نظر نگه می دارند و ضایعات پوستی را از بین می برند.

اما دستگاه لیزری که برای رفع موهای زائد بدن استفاده می شود به گونه دیگری است وسری پهن تری دارد که این دستگاه را بر روی قسمت های مختلف بدن می کشند و با اشعه لیزر پیاز مو می سوزد و بدین شکل رشد موهای زائد در آن قسمت کم می شود.

انواع خدمات پوست – میکرودرم:

یکی دیگر از انواع خدمات پوست نیز میکرودرم است که در این روش اپیدرم پوست به کلاژن سازی تحریک می شود و پوست شاداب می گردد. همچنین با این روش امکان برطرف کردن جوش های نیز وجود دارد و با استفاده از آن می توان تمامی جوش های سر سیاه موجود بر روی صورت را از بین برد.

در نتیجه با استفاده از این روش که یکی از انواع پاکسازی های سطحی است، پوست سفید تر وشاداب تر می شود.

میکرونیدلینگ و یا جوان سازی پوست:

میکرونیدلینگ یکی از راه های جوان سازی پوست است که در این روش از سوزن های بسیار ریز نانو به تعداد زیاد استفاده می شود که این سوزن ها در یک کارتریج قرار می گیرند و سپس بعد از اینکه بی حسی موضعی بر روی پوست انجام شد، سوزن ها را بر روی پوست می زنند.

انجام این کار باعث لایه برداری عمیق پوست می شود و باعث می شود که کلاژن سازی در پوست تحریک شود. پس از انجام این کار یک لایه عمیق از پوست از بین می رود و پوست جدیدی تشکیل می شود.

با استفاده از این روش رنگ پوست به میزان زیادی روشن می شود و لکه، کک و مک و جوش ها از بین می روند.

انواع خدمات پوست – بوتاکس:

از دیگر اموری که برای پوست و زیبایی آن انجام می شود، می توان به بوتاکس اشاره کرد.

بوتاکس یا تزریق ژل روشی است که برای رفع چین و چروک های موجود بر روی پوست استفاده می شود که البته علاوه بر رفع چین چروک ها از این روش برای حجم دادن به لب، گونه، چانه و … نیز استفاده می گردد.

به کمک روش بوتاکس می توان تمامی چین و چروک های موجود بر روی پیشانی، خط اخم، خط لبخند، چروک های اطراف پلک و … را برطرف کرد.

کلام پایانی:

در انتهای این مطلب لازم به ذکر است که انواع خدمات پوستی قابل اجرا علاوه بر موارد ذکر شده در این مقاله به امور بسیار زیاد دیگری نیز تعلق پیدا می کنند که در مقالات دیگر به آنها اشاره خواهیم کرد.

 

 

 


Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار چیست؟ مزایای روش تار به تار چیست؟ امروزه عوامل و مسائل بسیار زیادی باعث افزایش ریزش مو در افراد در سراسر جهان شده اند و نیاز به استفاده از روش هایی برای ترمیم مو را در افراد اف... (ادامه)

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق

زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه انجام میشود؟ زاویه سازی صورت یکی از عمل های زیبایی به شمار می رود که با نام مادلینگ چهره نیز شناخته می شود. زاویه سازی صورت در بین رده های سنی و به خصوص قشر جوانان، محبوبیت ب... (ادامه)

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست

کلاژن تراپی پوست چیست؟ مزایای کلاژن درمانی پوست چه می باشد؟ تفاوت کلاژن تراپی پوست با کلاژن سازی چیست؟ همان طور که می دانید کلاژن یکی از فراوان ترین پروتئین هایی است که در بدن انسان وجود دارد که این پرو... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 021-88080915

آدرس

تهران – سعادت آباد بلواردریا بین خیابان گلها و خیابان رامشه پلاک ۷۰ - طبقه ۳

قوانین و مقررات

2021 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار