• همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

انواع خدمات پوست

آیا می خواهید با انواع خدمات پوست آشنا شوید؟ آیا در رابطه با انواع خدمات پوست اطلاعات کافی و مورد نیاز را دارید؟

انواع خدمات پوست – پوست انسان یکی از بخش های بسیار حساس و حیاتی بدن است که باید به آن بسیار توجه شود و رسیدگی های مورد نیاز در خصوص آن انجام گردد تا اشخاص بتوانند از پوستی شاداب و زیبا و سلامت بهره مند گردند.

به عبارت دیگر پوست در زیبایی اشخاص بخش بسیار تاثیر گذاری است که از این رو آن دسته از افرادی که به زیبایی ظاهری خود بیشتر از دیگران اهمیت می دهند، از پوست خود بسیار مراقبت می کنند.

به طور کلی خدماتی که در زمینه پوست انجام می شوند، بسیار متنوع و متفاوت هستند و به بخش های بسیار زیادی تقسیم می شوند.

انواع خدمات پوست:

برخی از انواع خدمات پوست که برای حفظ سلامت، شادابی و زیبایی پوست انجام می شوند از قبیل زیر هستند:

پاکسازی سطحی پوست و لایه برداری سطحی:

پاکسازی سطحی و یا لایه برداری پوست یکی از انواع خدمات پوستی است که در آرایشگاه ها برای افراد انجام می شود. برای انجام این کار از ماسک های مخصوص و یا بخور های مخصوصی استفاده می گردد که این ماسک ها و موادی که برای بخور استفاده می شوند، باعث پاکسازی سطحی پوست و یا به عبارتی لایه برداری سطحی پوست اشخاص می شوند. با استفاده از این روش می توان کمک زیادی به حفظ شادابی پوست کرد.

لیزر پوست:

لیزر یکی از روش های نوین در خصوص پوست است که با استفاده از این روش جدید می توان تمامی عارضه های پوستی از قبیل: خال، زگیل و آکنه را برطرف کرد و پوستی زیباتر را به دست آورد.

از آن گذشته از لیزر پوست برای رفع موهای زائد در بخش های مختلف بدن نیز استفاده می شود.

برای لیزر کردن خال، زگیل و آکنه از دستگاهی استفاده می شود که یک سر باریک دارد و سر آن را با فاصله بر روی محل مورد نظر نگه می دارند و ضایعات پوستی را از بین می برند.

اما دستگاه لیزری که برای رفع موهای زائد بدن استفاده می شود به گونه دیگری است وسری پهن تری دارد که این دستگاه را بر روی قسمت های مختلف بدن می کشند و با اشعه لیزر پیاز مو می سوزد و بدین شکل رشد موهای زائد در آن قسمت کم می شود.

انواع خدمات پوست – میکرودرم:

یکی دیگر از انواع خدمات پوست نیز میکرودرم است که در این روش اپیدرم پوست به کلاژن سازی تحریک می شود و پوست شاداب می گردد. همچنین با این روش امکان برطرف کردن جوش های نیز وجود دارد و با استفاده از آن می توان تمامی جوش های سر سیاه موجود بر روی صورت را از بین برد.

در نتیجه با استفاده از این روش که یکی از انواع پاکسازی های سطحی است، پوست سفید تر وشاداب تر می شود.

میکرونیدلینگ و یا جوان سازی پوست:

میکرونیدلینگ یکی از راه های جوان سازی پوست است که در این روش از سوزن های بسیار ریز نانو به تعداد زیاد استفاده می شود که این سوزن ها در یک کارتریج قرار می گیرند و سپس بعد از اینکه بی حسی موضعی بر روی پوست انجام شد، سوزن ها را بر روی پوست می زنند.

انجام این کار باعث لایه برداری عمیق پوست می شود و باعث می شود که کلاژن سازی در پوست تحریک شود. پس از انجام این کار یک لایه عمیق از پوست از بین می رود و پوست جدیدی تشکیل می شود.

با استفاده از این روش رنگ پوست به میزان زیادی روشن می شود و لکه، کک و مک و جوش ها از بین می روند.

انواع خدمات پوست – بوتاکس:

از دیگر اموری که برای پوست و زیبایی آن انجام می شود، می توان به بوتاکس اشاره کرد.

بوتاکس یا تزریق ژل روشی است که برای رفع چین و چروک های موجود بر روی پوست استفاده می شود که البته علاوه بر رفع چین چروک ها از این روش برای حجم دادن به لب، گونه، چانه و … نیز استفاده می گردد.

به کمک روش بوتاکس می توان تمامی چین و چروک های موجود بر روی پیشانی، خط اخم، خط لبخند، چروک های اطراف پلک و … را برطرف کرد.

کلام پایانی:

در انتهای این مطلب لازم به ذکر است که انواع خدمات پوستی قابل اجرا علاوه بر موارد ذکر شده در این مقاله به امور بسیار زیاد دیگری نیز تعلق پیدا می کنند که در مقالات دیگر به آنها اشاره خواهیم کرد.

 

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار و مقالات

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شده

فهرست محتوا Toggle ارزیابی کیفیت و طول عمر موهای کاشته شدهعوامل موثر در کیفیت موهای کاشته شدهمعیارها و روش‌های ارزیابی کیفیت موهای کاشته شدهعوامل تأثیرگذار بر طول عمر موهای کاشته شدهروش‌های ارزیابی طول عمر موهارا... (ادامه)

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو

فهرست محتوا Toggle فرایند کاشت ابرو چیست؟چه کسانی کاشت ابرو انجام می دهند؟ آیا کاشت ابرو موثر است؟ قبل از کاشت ابرو چه اقداماتی لازم است؟ مزایای پوشش دهی ابروهای ناقص با کاشت ابرو روش ها و راهکارهای... (ادامه)

مدت بی حسی بعد از کاشت مو

مدت بیحسی بعد از کاشت مو

فهرست محتوا Toggle انواع بیحسی های سر در فرایند کاشت موواکنش های بعد از عمل کاشت مو مراقب های پس از کاشت موی سرچرا برای کاشت مو از بیحسی ها استفاده می شود؟ مدت بی حسی بعد از کاشت مو به صورت روتین تا... (ادامه)


تماس باما

  • 021-87700000
  • 0912-1181818

آدرس

تهران، مرزداران، بلوار اریا فر، نبش کوچه لاله، پلاک 1

قوانین و مقررات

2022 | کلینیک مدرن | طراحی شده توسط سئوکار