کلینیک تخصصی مدرن

Modern Clinique

کاشت مو , لاغری , زیبایی

کاشت مژه

داشتن مژه های بلند و زیبا نقش بسیار مهمی در زیبایی خانم ها بازی می کند. کاشت مژه های طبیعی که می توانند به صورت دائمی و موقت باشند توسط پزشکان و متخصصان زیبایی، با عمل جراحی، لیزر و همچنین با روش های بدون جراحی انجام می شود.

چرا کاشت مژه؟

جراحی کاشت مژه طبیعی هم مانند جراحی عمومی کاشت مو می‌تواند به دلایلی مورد نیاز باشد:

  • ترومای فیزیکی (آسیب دیدگی صورت و جای زخم ناشی از حوادثی مانند تصادفات جاده ای، سوانح صنعتی، سوختگی های ناشی از حرارت و سوختگی های شیمیایی و تاتوی پلک) همراه با آلوپسی ناشی از کشش مربوط به استفاده از مژهای مصنوعی که متداول است.
  • درمان های پزشکی و جراحی. درمان جراحی آسیب دیدگی یا تومور که منجر به از بین رفتن فولیکول های مژه و باقی ماندن اثر زخم روی بافت می شود؛ رادیودرمانی یا شیمی درمانی که برای سرطان صورت می گیرد و منجر به از دست دادن موها می شود.
  • وسواس کندن مژه ها و دیگر موهای بدن که اصطلاحا به آن تریکوتیلامانیا گفته می شود.
  • مو نداشتن همه قسمت های بدن بر اثر یک بیماری مادرزادی هم می تواند یکی از علت هایی باشد که باعث می شود فرد به جراحی کاشت مژه فکر کند.
  • ممکن است مژه ها در جریان روال عادی کارهایی که برای زیبایی انجام می دهیم به طور دائمی آسیب ببینند؛ احتمالا بر اثر کشیدن اتفاقی آن ها در هنگام برداشتن مژه های مصنوعی یا وسواس کندن بیش از حد مژه ها

طیف وسیعی از لوازم آرایشی وجود دارند که می توانند به بلندتر، پر پشت تر یا به رنگ متفاوت به نظر رسیدن مژه ها کمک کنند. در دوران اخیر افراد بیشتر و بیشتری برای داشتن مژه هایی که آرزوی آن را دارند به کاشت مژه امید بسته اند. این عمل‌های کاشت پیشرفت نسبتا جدیدی هستند ولی به طور فزاینده ای در حال متداول شدن هستند زیرا خانم‌ها تمایل به داشتن مژه‌هایی پرتر که بین ستاره‌های سینما و تلویزیون متداول است دارند.

Top